Адаптер кабел од УСБ машки микро на УСБ стандард женски (таблет или мобилен на стандарден УСБ-комјут

100,00 ден.   Спореди

Адаптер кабел од УСБ машки микро на УСБ стандард женски (АДАПТЕР од таблет или мобилен на стандарден УСБ-3G модул, USB стик, или било кој стандарден USB). Micro USB TO USB OTG Host Cable Adapter.
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 100,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Адаптер кабел од УСБ машки микро на УСБ стандард женски (АДАПТЕР од таблет или мобилен на стандарден УСБ-3G модул, USB стик, или било кој стандарден USB). Micro USB TO USB OTG Host Cable Adapter.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка