Адаптер за сигурносен / европски штекер

354,00 ден.   Спореди

Заштедете електрична енергија со можноста за постојано исклучување на вклучената опрема.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 354,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Заштедете електрична енергија со можноста за постојано исклучување на вклучената опрема.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка