АДАПТЕР ЗА ПОЛНЕЊЕ БАТЕРИИ - VARTA

3.245,00 ден.   Спореди

VARTA адаптер за полнење батерии со LCD дисплеј, модерен дизајн и можност за полнење на батерии преку УСБ конектор. Капацитетот на батеријата е прикажан преку 3-делен дисплеј. Автоматско исклучување ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.245,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


VARTA адаптер за полнење батерии со LCD дисплеј, модерен дизајн и можност за полнење на батерии преку УСБ конектор. Капацитетот на батеријата е прикажан преку 3-делен дисплеј. Автоматско исклучување по полнење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка