АДАПТЕР ЗА ПОЛНЕЊЕ БАТЕРИИ P-76

2.655,00 ден.   Спореди

P-76 адаптер за полнење батерии тип CR-123 / CR-123A. Нов производ со висок квалитет за полнење на специјален тип батерии за камери и дигитални апарати.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.655,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


P-76 адаптер за полнење батерии тип CR-123 / CR-123A. Нов производ со висок квалитет за полнење на специјален тип батерии за камери и дигитални апарати.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка