АДАПТЕР ЗА ПОЛНЕЊЕ БАТЕРИИ - AL600PLUS

2.301,00 ден.   Спореди

AL600plus адаптер за полнење оловни батерии од 2 V, 6 V и 12 V . Можност за полнење и на гел и на гел -мембрански батерии. Вграден интелегентен софтвер за квалитетно и оптимално полнење на батерии бе...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.301,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AL600plus адаптер за полнење оловни батерии од 2 V, 6 V и 12 V . Можност за полнење и на гел и на гел -мембрански батерии. Вграден интелегентен софтвер за квалитетно и оптимално полнење на батерии без ризик од протекување. Пет ЛЕД диоди за непрекинат приказ на капацитетот на батеријата.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка