Адаптерски кабел со клешти за приклучување

Адаптерски кабел со клешти за приклучување

685,00 ден.   Спореди

Адаптерски кабел со приклучок како за автомобилска запалка. На другиот крај на кабелот се наоѓаат приклучни клешти со чија помош можете да се приклучите на автомобилскиот акумулатор. Ид...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 685,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Адаптерски кабел со приклучок како за автомобилска запалка. На другиот крај на кабелот се наоѓаат приклучни клешти со чија помош можете да се приклучите на автомобилскиот акумулатор. Идеално за поврзување на автомобилската правосмукалка или додатното осветление при работа под хаубата.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка