АДАПТЕРИ VOLTCRAFT AD-100S 95 W

6.018,00 ден.   Спореди

7 адаптери за преносен компјутер. Заштита од краток спој, прегревање и преоптеретување.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.018,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


7 адаптери за преносен компјутер. Заштита од краток спој, прегревање и преоптеретување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка