АГЛЕСТ ДОДАТОК DREMEL 575

3.540,00 ден.   Спореди

Аглест додаток Dremel 575. 90 ° агол овозможува работат во ќошиња и аголи. Со мулти фикс систем за позиционирање во 12 позиции. Одговара на сите DREMEL мултифункционални уреди.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.540,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Аглест додаток Dremel 575. 90 ° агол овозможува работат во ќошиња и аголи. Со мулти фикс систем за позиционирање во 12 позиции. Одговара на сите DREMEL мултифункционални уреди.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка