АВТО ЈОНИЗАТОР

826,00 ден.   Спореди

Неутрализира мириси без хемија. Тајмер функција. Донесете свеж воздух благодарение на модерната јонска технологија во вашиот автомобил. Едноставно јонизаторот приклучете го на приклучокот за палење ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 826,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Неутрализира мириси без хемија. Тајмер функција. Донесете свеж воздух благодарение на модерната јонска технологија во вашиот автомобил. Едноставно јонизаторот приклучете го на приклучокот за палење цигара и воздухот во вашето автомобил ќе се освежи. Со тајмер функција јонизаторот ќе се исклучи после 15 минути автоматски.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка