АВТО РАДИО СО ЧИТАЧ НА SD КАРТИЦИ RENKFORCE

4.897,00 ден.   Спореди

Авто радио од најновата генерација без CD драјв, но со многу можности за поврзување со новите медиуми, како на пример SD/MMC-картичка, USB и преден AUX приклучок.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.897,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Авто радио од најновата генерација без CD драјв, но со многу можности за поврзување со новите медиуми, како на пример SD/MMC-картичка, USB и преден AUX приклучок.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка