АВТО ПОЛИР МАШИНА

3.127,00 ден.   Спореди

Вклучени 2 полир навлаки памук / крзно Со орбитални движења оптимална е за автомобил, брод, караван и слично.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.127,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Вклучени 2 полир навлаки памук / крзно Со орбитални движења оптимална е за автомобил, брод, караван и слично.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка