АВТОМОБИЛ RC 1:12 NITRO POWER RTR

5.782,00 ден.   Спореди

Црн теренец со мотор со високи перформанси и суспензија. Благодарение на 2-канална радио контрола и ABC SWITCH, неколку возила со иста фреквенција може да се натпреваруваат едни против други.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.782,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Црн теренец со мотор со високи перформанси и суспензија. Благодарение на 2-канална радио контрола и ABC SWITCH, неколку возила со иста фреквенција може да се натпреваруваат едни против други.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка