Автомобилски дигитален термометар

410,00 ден.   Спореди

Компактен внатрешен / надворешен дигитален термометар кој покажува минимална и максимална температура. Едноставна монтажа.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 410,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компактен внатрешен / надворешен дигитален термометар кој покажува минимална и максимална температура. Едноставна монтажа.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка