АВТОМОБИЛСКИ АДАПТЕР VOLTCRAFT SMP5-10W

1.003,00 ден.   Спореди

Преносливо напојување за навигациски систем, мобилен телефон, вокмен, iPhone®/iPod®i итн. На овој адаптер може истовремено да се приклучат 4 уреди со максимална излезна струја од 2 А.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.003,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Преносливо напојување за навигациски систем, мобилен телефон, вокмен, iPhone®/iPod®i итн. На овој адаптер може истовремено да се приклучат 4 уреди со максимална излезна струја од 2 А.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 6 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Tuo on niiiiin vanha juttu!!!1980-luvun alusta tuli juuri samanlainen reikäjuustomuoti Ruotsista Suomeen ja silloin tuli itsekin modistettua vanhoja vaatteita noilla symmetrisillä rei'illä.Kaikki vanhat jutut on pikkuhiljaa kierrätetty &quki;uutuuostna"... Eikö kukaan enää kykene kehittämään jotain aidosti uutta ja innovatiivista?


         

Објавено


пред 6 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Of course I misread the original post. People get divorced each day, it's unnefturato, especially after 40 years. My money would have been on Bill and Hillary to get divorced first, however politically it would have been a potentially large bump in the road. http://wgmiyokzpa.com [url=http://fodlcwbsss.com]fodlcwbsss[/url] [link=http://pixccxao.com]pixccxao[/link]


         

Објавено


пред 6 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

You coul'ndt pay me to ignore these posts!


         

Објавено


пред 6 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

You really saved my skin with this inaormftion. Thanks!