Автомобилска правосмукалка Turbo

2.655,00 ден.   Спореди

Темелно чистење на Вашиот автомобил без повеќеметарски кабел. Оваа згодна и прирачна 12 V автомобилска правосмукалка со ротирачки четки ќе Ве фасцинира со нејзината вшмукувачка моќ; погодна е за чисте...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.655,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Темелно чистење на Вашиот автомобил без повеќеметарски кабел. Оваа згодна и прирачна 12 V автомобилска правосмукалка со ротирачки четки ќе Ве фасцинира со нејзината вшмукувачка моќ; погодна е за чистење на мали, како и поголеми автомобили.
Има трајна ќеса за прав како и богата опрема која гарантира сестрана употреба.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка