АВТОМАТСКО НОЌНО ЛЕД-СВЕТЛО

АВТОМАТСКО НОЌНО ЛЕД-СВЕТЛО

649,00 ден.   Спореди

Идеална помош за ориентација – долготрајно и штедливо светло, со век на траење од околу 50 000 часа. Не произведува топлина и се исклучува автоматски наутро.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 649,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Идеална помош за ориентација – долготрајно и штедливо светло, со век на траење од околу 50 000 часа. Не произведува топлина и се исклучува автоматски наутро.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка