АВТОМАТСКИ ЅИДЕН ПОЛНАЧ 6/12V 1-2.5 A

4.071,00 ден.   Спореди

До 2,5 А струја за вашите оловни батерии со можност за повторно полнење која го овозможува PSU технологијата. Полните ги контролирано вашите 6 и 12 V повторно полниви батерии. Уредот за полнење може з...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.071,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


До 2,5 А струја за вашите оловни батерии со можност за повторно полнење која го овозможува PSU технологијата. Полните ги контролирано вашите 6 и 12 V повторно полниви батерии. Уредот за полнење може засекогаш да остане приклучен за батеријата. Не е можно прекумерно полнење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка