АВТОМАТСКИ ЧАСОВНИК SPORT HRONO

4.806,00 ден.   Спореди

Овој висококвалитетен рачен саат со самонавивачки механизам со спортски дизајн ќе ве освои со својот повеќефункциски приказ. Освен приказ на саатот со флуоресцентните стрелки со секундна прецизност, о...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.806,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој висококвалитетен рачен саат со самонавивачки механизам со спортски дизајн ќе ве освои со својот повеќефункциски приказ. Освен приказ на саатот со флуоресцентните стрелки со секундна прецизност, овој часовник исто ви нуди и симболи на сонце и месечина, како и приказ на датум и ден во месецот

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка