АВТОМАТСКИ СИСТЕМ ЗА СВЕТЛО ВО АВТОМОБИЛ

531,00 ден.   Спореди

Едноставен автоматски систем за исклучување на светлото во автомобилите само 10 секунди по отварање / затворање на вратата. Лесен за монтирање.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 531,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Едноставен автоматски систем за исклучување на светлото во автомобилите само 10 секунди по отварање / затворање на вратата. Лесен за монтирање.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка