Автоматски рачен часовник

5.782,00 ден.   Спореди

Автоматски рачен часовник со благороднички дезен и мулти-функционален екран. Приказ на времето со флуоресцентни покажувачи со арапски бројки и кружни прикази на 24 часа, денови во неделата и месецот.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.782,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Автоматски рачен часовник со благороднички дезен и мулти-функционален екран. Приказ на времето со флуоресцентни покажувачи со арапски бројки и кружни прикази на 24 часа, денови во неделата и месецот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка