Автоматски полнач Xs 0.8 Ctek

6.667,00 ден.   Спореди

Со 6 нивоа, целосно автоматско полнење IUoUp, може да се полнат батерии без оштетување автомобилската електроника. Пулсното полнење ги одржува батериите спремни за употреба на 95-100% до 100 Ah. Уред...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.667,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со 6 нивоа, целосно автоматско полнење IUoUp, може да се полнат батерии без оштетување автомобилската електроника. Пулсното полнење ги одржува батериите спремни за употреба на 95-100% до 100 Ah. Уредот може да биде постојано поврзан на батеријата.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка