АВТОМАТСКИ ПОЛНАЧ VC 2000

5.310,00 ден.   Спореди

Целосно автоматско полнење без ограничување на волтажата. Одржувањето и полнењето ги држи батериите спремни за употреба со 95-100%. Уредот може трајно да се поврзе на батеријата.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.310,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Целосно автоматско полнење без ограничување на волтажата. Одржувањето и полнењето ги држи батериите спремни за употреба со 95-100%. Уредот може трајно да се поврзе на батеријата.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка