АВТОМАТСКИ ПИЛОТ - GPS POICON - EUROPE

7.788,00 ден.   Спореди

Овој дискретен систем ќе ве предупреди секој пат кога поминувате на опасни патеки. Преносот на сите информации се прави преку персонален комјутер и USB кабел.

Можност за информации за зак...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.788,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој дискретен систем ќе ве предупреди секој пат кога поминувате на опасни патеки. Преносот на сите информации се прави преку персонален комјутер и USB кабел.

Можност за информации за закони во конкретна земји од Европа.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка