АВТОМАТСКИ НАВИВАЧ НА ЧАСОВНИЦИ X 4,ПИЈАНО ЦРНА БОЈА

15.458,00 ден.   Спореди

Автоматските часовници, исто така, треба да се навијат, за да не остануваат на ""пауза"". Внесените часовници се местат според избраниот режим и циклусот се рестартира по паузата. Насоката на ротација...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 15.458,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Автоматските часовници, исто така, треба да се навијат, за да не остануваат на ""пауза"". Внесените часовници се местат според избраниот режим и циклусот се рестартира по паузата. Насоката на ротација е прилагодлива.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка