Автоматски мулти- полнач XS 7000 Ctek

16.579,00 ден.   Спореди

Високо фрекфенциски полнач со 8-нивоа, целосно автоматско полнење. Батериите може да биде наполнети без да се предизвика било каква штета на автомобилската електроника. Помошен-посебен режим, во кој д...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 16.579,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Високо фрекфенциски полнач со 8-нивоа, целосно автоматско полнење. Батериите може да биде наполнети без да се предизвика било каква штета на автомобилската електроника. Помошен-посебен режим, во кој длабоко испразнетите батерии може да се обноват и да се врати нивниот целосен капацитет. Пулсното полнење ги држи батериите спремни за употреба на 95-100%. Уредот може да биде поврзан постојано на батеријата.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка