Автоматски мулти- полнач XS 3600 Ctek

6.667,00 ден.   Спореди

Батерии од 1,2-120 Аh може да се полнат без настанување на било каква штета во автомобилската електроника. Јачината на полначот ги држи батериите во функција на 95-100%. Уредот може постојано да биде ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.667,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Батерии од 1,2-120 Аh може да се полнат без настанување на било каква штета во автомобилската електроника. Јачината на полначот ги држи батериите во функција на 95-100%. Уредот може постојано да биде поврзан на батерија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка