Автоматска камера во боја PT200

9.655,00 ден.   Спореди

Камерата е опремена со микрофон и 6 IR LED осветлувања и може да се контролира со далечинскиот управувач, или преку централата со вграден мотор која лесно се поместува и врти така да секогаш имаме се...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 9.655,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Камерата е опремена со микрофон и 6 IR LED осветлувања и може да се контролира со далечинскиот управувач, или преку централата со вграден мотор која лесно се поместува и врти така да секогаш имаме се на повидок. Напојувањето се прави преку кабел Мини-ДИН кој е погоден за видео надзор.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка