Автоматизам за заклучување на монитор Screen Keeper

1.593,00 ден.   Спореди

Автоматски го заклучува компјутерот откако ќе го напуштите работното место. Податоците и приватноста се ефикасно заштитени. Во состојба на мирување, заштедувате и пари и енергија.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.593,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Автоматски го заклучува компјутерот откако ќе го напуштите работното место. Податоците и приватноста се ефикасно заштитени. Во состојба на мирување, заштедувате и пари и енергија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка