АВИОНЧИЊА SOFT GLIDER M

АВИОНЧИЊА SOFT GLIDER M

383,00 ден.   Спореди

На иновативен аеродинамички концепт, овој модел дава посебно добри летечки карактеристики.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 383,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


На иновативен аеродинамички концепт, овој модел дава посебно добри летечки карактеристики.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка