Авантурите на малата Ѓурѓица

100,00 ден.   Спореди

Топол роман за деца и млади за сите радости и недоумици што живеат во детските срца - неможноста да се разберат (со) возрасните, копнежите и желбите, првите симпатии, првиот бакнеж... Малата хероина п...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 100,00 ден.

пред 9 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Топол роман за деца и млади за сите радости и недоумици што живеат во детските срца - неможноста да се разберат (со) возрасните, копнежите и желбите, првите симпатии, првиот бакнеж... Малата хероина патува низ светот како голема авантуристка, понесена од приказните на дедо Кољо. На крајот од потрагата по смарагдот, таа сфаќа: убавината и богатството не се надвор од нас, ние ги носиме во себе, во своето срце.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка