ZANUSSI ZGO62414BA

ZANUSSI ZGO62414BA

9.999,00 ден.   Спореди

ZANUSSI ZGO62414BA, Вградна стакло керамичка плотна на гас, Црна боја, Контрола на прекинувач, Безбедносен систем за прекин на довод на гас доколку огинот изгасне, Грејни зони: 2 x поединечни гасни зо...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ZANUSSI ZGO62414BA, Вградна стакло керамичка плотна на гас, Црна боја, Контрола на прекинувач, Безбедносен систем за прекин на довод на гас доколку огинот изгасне, Грејни зони: 2 x поединечни гасни зони Semi Rapid 1900W/70mm, 1 x поединечна гасна зона Rapid Plus Burner 2900W/100mm, 1 x поединечна гасна зона Auxiliary Burner 1000W/54mm, Вкупна моќност 7.700W, Димензии 580 x 510 x 38 mm (60cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи