ZANUSSI ZCV560MX

ZANUSSI ZCV560MX

17.999,00 ден.   Спореди

ZANUSSI ZCV560MX, Самостоен шпорет, INOX, 4 Стаклокерамички плочи за готвење (2 x плочи 145mm - 1.200W, 2 x плоча 180mm - 1.800W), Рерна со двојно стакло 60 литри традиционална и грил со вентилатор, М...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 17.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ZANUSSI ZCV560MX, Самостоен шпорет, INOX, 4 Стаклокерамички плочи за готвење (2 x плочи 145mm - 1.200W, 2 x плоча 180mm - 1.800W), Рерна со двојно стакло 60 литри традиционална и грил со вентилатор, Моќност на грилот: 1.800W, Моќност 1.815W, Горен грејач 850W, Долен грејач 900W (долно и горно печење, воздушно печење и грил), (MULTI 5), Термостат, Светло, tel. runners 1 level, Алуминиумска Тава и INOX решетка во рерната, А-10% енергетска класа, Димензии 500 x 600 x 858 mm (50cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи