XY988UA#ABA  HP PAVILION dv6-4052nr i7-2630QM 2.00GHz 4GB

XY988UA#ABA HP PAVILION dv6-4052nr i7-2630QM 2.00GHz 4GB

36.990,00 ден.   Спореди

XY988UA#ABA HP PAVILION dv6-4052nr i7-2630QM 2.00GHz 4GB, 500gb, HD 3000, Webcam, FP, DVDRW, 15.6 LED, W7HP


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 36.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


XY988UA#ABA HP PAVILION dv6-4052nr i7-2630QM 2.00GHz 4GB, 500gb, HD 3000, Webcam, FP, DVDRW, 15.6 LED, W7HP

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка