XBOX ONE 500GB + Game FIFA 16+1mEA Access + 3M Live w/Wir. Controller

  Спореди

Manufacturer - MICROSOFT
Disk Capacity - HDD 500 GB
Interfaces - USB 3.0
Genre games - Sports

Input / output image - HDMI
Input / output audio - Line Out
digital optical ...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Manufacturer - MICROSOFT
Disk Capacity - HDD 500 GB
Interfaces - USB 3.0
Genre games - Sports

Input / output image - HDMI
Input / output audio - Line Out
digital optical connector (S / PDIF)
Communication - Bluetooth
Wireless
Main color - Black


Dimensions - 333 x 67 x 274 mm
Weight - 3.86 kg
Bundled software - FIFA 16, one month EA Access
Additional information - 1 month EA Access, to a game of FIFA 16 for 10 hours, even a week before the premiere!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка