X5TECH USB to 2 IDE cable with SATA connector External Card

X5TECH USB to 2 IDE cable with SATA connector External Card

759,00 ден.   Спореди

X5TECH USB to 2 IDE cable with SATA connector External Card


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 759,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


X5TECH USB to 2 IDE cable with SATA connector External Card

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка