Wireless Presenter K-28 w/Laser Pointer RF

Wireless Presenter K-28 w/Laser Pointer RF

890,00 ден.   Спореди

Technology: Radio Frequency, 2.4GHZ


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 890,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Technology: Radio Frequency, 2.4GHZ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка