Wireless Integrative Mini Presenter K-09 w/Laser Pointer RF Black

Wireless Integrative Mini Presenter K-09 w/Laser Pointer RF Black

  Спореди

Technology: Radio Frequency, 2.4GHZ


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Technology: Radio Frequency, 2.4GHZ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка