Wireless FM Transmitter Multi-Function with remote/LCD

  Спореди

Power source: Car lighter jack only! (9V - 24V)
Fm Channel: 87,5-108 MHz
LCD screen

Supports:
SD Card up to 16GB
USB Flash Drive up to 8GB
2,5mm stereo headphone jack
Прикажи повеќе


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Power source: Car lighter jack only! (9V - 24V)
Fm Channel: 87,5-108 MHz
LCD screen

Supports:
SD Card up to 16GB
USB Flash Drive up to 8GB
2,5mm stereo headphone jack

Play MP3
Multi-functional ultra thin remote control

Package Included:
1 x Car MP3 Player
1 x Remote Control

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка