Wireless FM Transmitter 4in1 w/LCD Display & Remote FM-1002

330,00 ден.   Спореди

Car MP3 Modulator
LCD Display
Remote Controler included
w/ slot for memory card: SD/MMC
USB Connectivity


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 330,00 ден.

пред 3 денови
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Car MP3 Modulator
LCD Display
Remote Controler included
w/ slot for memory card: SD/MMC
USB Connectivity


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка