Wireless Fly Mouse & Presenter 2in1 GOCLEVER for Android TV, Smart TV Box, Mac OS, WIN OS

Wireless Fly Mouse & Presenter 2in1 GOCLEVER for Android TV, Smart TV Box, Mac OS, WIN OS

990,00 ден.   Спореди

GOCLEVER FLY MOUSE
A computer mouse and remote control in one.

INTUITIVE CONTROL
2 in 1: Wireless laser mouse and presenter
Gyroscope & G-sensor
Range: 10m
Built-in batter...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 990,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


GOCLEVER FLY MOUSE
A computer mouse and remote control in one.

INTUITIVE CONTROL
2 in 1: Wireless laser mouse and presenter
Gyroscope & G-sensor
Range: 10m
Built-in battery and USB cable for charging
Nano-receiver
Buttons: to lock, up / down, enter, full-screen presentation mode
Compatible with Windows XP/Vista/7, Mac OS, Android Tablet, Android TV

More Info:
http://goclever.com/pilot-do-prezentacji-wskaznik-fly-mouse

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка