Wireless 2.4GHz Keyboard with Air Mouse / Remote Control for Android TV, Smart TV Box White

  Спореди

Specifications:
iPazzPort KP-810-30 6 Axial Gyro Sensor Wireless Keyboard with Air Mouse IR Romote
Max distance:10m
Wireless connection
Power Supply: DC 3V(1.5V 3A Battery x2)
Phys...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specifications:
iPazzPort KP-810-30 6 Axial Gyro Sensor Wireless Keyboard with Air Mouse IR Romote
Max distance:10m
Wireless connection
Power Supply: DC 3V(1.5V 3A Battery x2)
Physical Parameter:
Size: 155 x 46 x 15mm
Weight: 90g

Features:
- Portable and handheld size
- Full QWERTY keyboard
- Ultra sensitive motion 6 axial Gyro sensor for mouse
- Quick learning IR codes from original remotes
- Double-faced button design
- Supports multi language

Supporting System:
- Windows
- Linux/Mac OS
- Android/Google/Smart TV OS

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка