Wacom Pen Nibs Chisel Felt 5 Pack For Intuos 4/5/Pro

515,00 ден.   Спореди

This chisel-shaped nib is made exclusively for the Art Pen. The square edge of this nib creates a calligraphic effect.

This nib may be used with these pens only:
-KP701E
-KP701E2


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 515,00 ден.

пред 8 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 520,00 ден.

пред 2 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


This chisel-shaped nib is made exclusively for the Art Pen. The square edge of this nib creates a calligraphic effect.

This nib may be used with these pens only:
-KP701E
-KP701E2


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка