Wacom Cintiq Pro 13 FHD

Wacom Cintiq Pro 13 FHD

67.990,00 ден.   Спореди

Create directly on screen with our most natural pen experience ever

Wacom Cintiq Pro 13
1920 x 1080px
Adobe® RGB 87%
Wacom Pro Pen 2 technology
A compact, more portable device...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 67.990,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Create directly on screen with our most natural pen experience ever

Wacom Cintiq Pro 13
1920 x 1080px
Adobe® RGB 87%
Wacom Pro Pen 2 technology
A compact, more portable device – perfect for sketching and drawing.

More info: http://www.wacom.com/en-gb/products/pen-displays/wacom-cintiq-pro-13#Specifications

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка