Vgrad.masina za sadovi Beko DIS 5831 - 8prog,Bilt- in Dishwasher,Elktronic cintrols,Dimensions H/W/D-82/45/55 cm

Vgrad.masina za sadovi Beko DIS 5831 - 8prog,Bilt- in Dishwasher,Elktronic cintrols,Dimensions H/W/D-82/45/55 cm

19.990,00 ден.   Спореди

Vgrad.masina za sadovi Beko DIS 5831 - 8prog,Bilt- in Dishwasher,Elktronic cintrols,Dimensions H/W/D-82/45/55 cm, 9L Kozupcion Water,energy conzupcion 0,76KW/hCapasity 10 , LCD Display


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 19.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Vgrad.masina za sadovi Beko DIS 5831 - 8prog,Bilt- in Dishwasher,Elktronic cintrols,Dimensions H/W/D-82/45/55 cm, 9L Kozupcion Water,energy conzupcion 0,76KW/hCapasity 10 , LCD Display

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка