VGA GAINWARD PCX GT430/1024MB,HDMI,DVI,nVIDIA GeForce gt430,PCle.DDR3 64B,HDMI,DVI

1.799,00 ден.   Спореди

VGA GAINWARD PCX GT430/1024MB,HDMI,DVI,nVIDIA GeForce gt430,PCle.DDR3 64B,HDMI,DVI


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.799,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


VGA GAINWARD PCX GT430/1024MB,HDMI,DVI,nVIDIA GeForce gt430,PCle.DDR3 64B,HDMI,DVI

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка