VGA AFOX NVIDIA GT440 PCI-E 1GB DDR3 128bit, Chipset GTS440 750MHz Core Clock, Memory clock 1333MHz, HDMI, DVI, VGA, AF440-1024D3L2

2.290,00 ден.   Спореди

AFOX NVIDIA GT440 PCI-E 1GB DDR3 128bit, Chipset GTS440 750MHz Core Clock, Memory clock 1333MHz, HDMI, DVI, VGA, AF440-1024D3L2


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.290,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AFOX NVIDIA GT440 PCI-E 1GB DDR3 128bit, Chipset GTS440 750MHz Core Clock, Memory clock 1333MHz, HDMI, DVI, VGA, AF440-1024D3L2

Рам капацитет 1 GB
Слот за графичка картичка PCI Express
Бренд на графичка картичка NVIDIA
Модел на графичка картичка GT440
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка