VGA AFOX NVIDIA GeForce GT220 2GB PCI Express

4.550,00 ден.   Спореди

AFOX NVIDIA GT220 PCI-E 2GB DDR2 128bit, Chipset GT220 625MHz Core Clock, Memory clock 800MHz, HDMI, DVI, VGA, AF220-2048D2H1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.550,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AFOX NVIDIA GT220 PCI-E 2GB DDR2 128bit, Chipset GT220 625MHz Core Clock, Memory clock 800MHz, HDMI, DVI, VGA, AF220-2048D2H1

Рам капацитет 2 GB
Слот за графичка картичка PCI Express
Бренд на графичка картичка NVIDIA
Модел на графичка картичка GT220
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка