Verbatim External HDD 2.5" 2TB USB 3.0, Black

6.006,00 ден.   Спореди

Verbatim External HDD 2.5" 2TB USB 3.0, Black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 6.006,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Verbatim External HDD 2.5" 2TB USB 3.0, Black

Формат на диск 2.5"
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка