Verbatim DVD-R 16X 4.7GB 10PK spindle matt silver

160,00 ден.   Спореди

AZO recording layer; Read compatible with DVD-ROM and DVD-Video players; Speed: 16x; 10 Pack Spindle; Disc Surface: Matt Silver


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 160,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AZO recording layer; Read compatible with DVD-ROM and DVD-Video players; Speed: 16x; 10 Pack Spindle; Disc Surface: Matt Silver

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка