UTP Connectors gold plated 8P8C Lanberg 100pcs

347,00 ден.   Спореди

UTP Connectors gold plated 8P8C Lanberg 100pcs


100pcs. unshielded network plugs RJ-45 (8p [RJ-45 - 8P8C]) for UTP patch cords and LAN cable.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 347,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 350,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


UTP Connectors gold plated 8P8C Lanberg 100pcs


100pcs. unshielded network plugs RJ-45 (8p [RJ-45 - 8P8C]) for UTP patch cords and LAN cable.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка